Підписаний меморандум про співпрацю з ФЛА міста Києва

Асоціація командного бігу України шукає все нові та нові можливості для розвитку та популяризації легкої атлетики загалом та бігу зокрема, саме тому підписання меморандуму про співпрацю з Федерацією легкої атлетики міста Київ є черговим етапом в розвитку.

Підписи під Меморандумом про співпрацю поставили Президент ФЛА міста Києва Грінюк Віктор Ростиславович та Президент АКБУ Піднебесний Юрій Дмитрович.

Предметом меморандуму про співпрацю між АКБУ та ФЛА міста Київ є, в першу чергу, розвиток та популяризація дитячого бігу, в тому числі командного.

“Пріоритетом для нас буде співпраця по залученню дітей до занять бігом, легкою атлетикою. Ми переконані, що саме легка атлетика є тим необхідним базисом, який дозволить виховати наший дітей здоровими та достойними членами суспільства. Ми бачимо перспективи в організації дитячої ліги з командного спорту, також працюємо над програмою для загальноосвітніх шкіл”, – прокоментував плани на майбутнє Юрій Піднебесний.

Першим результатом співпраці має стати проведення забігів з командного бігу на 1 милю в рамках Командного чемпіонату м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003-04, 2005-06, 2007-08 рр.н.), який відбудеться 3-5 вересня на стадіоні Русанівець.

“Одне з наших головних завдань – забрати дітей з вулиць, дати їм всі можливості та умови для розвитку та заняття спортом. Ми дуже раді, що з’являються такі ініціативі, і ми завжди із задоволенням йдемо на зустріч новим можливостям. Саме завдяки таким ідеям та ініціативам як командний біг ми зможемо залучити ще більше людей до легкої атлетики та повернути їй минулу славу”, – підсумував Віктор Грінюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *