Правила жеребкування на змаганнях Батл Миля 1-о Серпня 2020 року

Регламент жеребкування змагань з командного бігу «Батл Миля»

Редакція 1.0

Загальні положення

Даним регламентом ГО «АКБУ» регламентує правила проведення жеребкування змагань «Батл Миля» 1-го серпня 2020 року, які відбудуться за адресою місто Київ, вул. Туполєва 22 Д, СДЮШОР №6 стадіон «Піонер»

Даним регламентом визначаються правила проведення жеребкування:

  • Пар професійних команд в клаліфікаційних забігах
  • Послідовність виступів пар команд в кваліфікаційних забігах
  • Розподілення професійних чоловічих команд по групам
  • Пар аматорських команд в кваліфікаційних забігах

Розподілення професійних команд по групам

Задля забезпечення принципу визначення найсильнішої команди в фінальній стадії змагань, 8 професійних команд будуть розділені на дві групи математичним методом (сумою) по найкращим результатам сезону учасників команд.

Для визначення суми результатів команди до розрахунку будуть прийматись найкращі особисті результати учасників команд на дистанції 1500 метрів на повітрі 2019 року. У випадку відсутності офіційних результатів в 2019 році, до розрахунку будуть братись результати спортсменів в приміщенні 2020, у випадку відсутності будуть переглядатись результати до 2018 року включно. У випадку відсутності офіційного результату на дистанції 1500 метрів спортсмену встановлюється усереднений результат, для чоловіків 4:30, для жінок 5:00.

До уваги беруться офіційні результати з офіційного сайту ГО «Легка Атлетика України»

У випадку наявності у спортсмена/тренера підтвердженого результату, що не увійшов у статистику ГО «Легка Атлетика України» – результат приймається включно до 12:00 Четверга 30-го Липня.

4 команди (2 у жінок) з найменшим сумарним часом сформують групу А, інші 4 команди (2 у жінок) сформують групу Б.

Пари кваліфікації формуватимуться шляхом сліпого жеребу команда А + команда Б, результати якого будуть оприлюднені в Четвер 30-го Липня о 21:00

Жеребкування буде проведено керівництвом ГО «АКБУ». Відео жеребкування буде оприлюднене на офіційному сайті та на офіційних сторінках Battle mile в соціальних мережах.

Доповнення. Змагання пройдуть між 7-ма чоловічими і 3-ма жіночими професійними командами. Жіночі команди відразу побіжать фінал трьох, де і буде визначені 1-3 місця. У чоловіків 1-й кваліфікаційний забіг пройде серед 3-команд. Таким чином буде сформовано групу А з 3 команд і групу Б з чотирьох команд. Серед команд, які в кваліфікаційних забігах покажуть другі результати, буде визначена найшвидша, яка увійде в 4-ку найсильніших, які сформують відповідно фінальний забіг, та забіг за 3 місце. Таким чином команда, яка покаже другий результат в забігу, але стане найшвидшою серед таких ж же команд, які зайняли другі місця в кваліфікації, зможе потрапити в фінал та змагатись за 1-ше місце. Команда яка покаже останній час в кваліфікації автоматично отримує 7-ме підсумкове місце, команди з 5 та 6 часом відповідно змагатимуться за 5 місце.

Послідовність виступів пар професійних команд в кваліфікації

Оскільки визначення пар команд в фінальних зустрічах залежить від фінішного часу в кваліфікації (4-ри команди переможниці відповідно до показаного часу в кваліфікації сформують забіги за 3-тє місце та забіг за 1-ше місце, 4-ри команди які прийдуть другі сформують пари за 5-те та 7-мє місця відповідно. У жінок відповідно за 3-тє та 1-ше місця). Жеребкування кваліфікаційних пар здійснюватиметься представниками команд за наступною формулою: на мандатній комісії о 13:00 представники команд групи Б шляхом сліпого жереба витягають по одній з 8-ми кульок, кожна з кульок в середині містить порядковий номер від 1 до 8. Після того як 4 кульки витягнено, одночасно відбувається відкриття кульок та привселюдне оголошення номера. Команда з групи Б, яка витягнула найвищий номер, змагається в першому кваліфікаційному забігу.

Таким чином команди групи А, що теоритично є сильнішими, не прийматимуть участь у визначенні порядку виступів у кваліфікації.

Аматорські команди

Для проведення жеребкування аматорських команд готуються кульки в кількість аматорських команд, які містять парні номера, а кількість пар відповідна кількості кваліфікаційних забігів.

Представники аматорських команд о 13:30 під час мандатної комісії тягнуть по одній кульці, і одночасно відриваючи кульки, оголошують номера. Ті команди, які витягнули однакові номери формують відповідні пари кваліфікації. Наприклад, команда X і команда Y витягають кульки з номерами 2, отже вони формують кваліфікаційну пару в забігу номер 2.                 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *